Eredmények


Egyéni helyezések:

Részletes eredmények

Helyezés Pontszám Név Kar
1. 84 Palincza Richárd Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar
2. 81 Morapitiye Gábor Sunil Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar
3. 76 Ilyés Tamás Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar
4. 68 Gaál Marcell Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar
5. 66 Éles András Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar
6. 66 Kiss Robin Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar
7. 62 Berghammer Tamás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar
8. 62 Simkó Marcell Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Információs Technológiai Kar
9. 59 Székelyhidi Tamás Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar
10. 59 Várnai Péter Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar
11. 48 Horányi Gábor Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar
12. 47 Zsámboki Richárd Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar
13. 46 Fürnstáhl Gergely Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar
14. 46 Kupcsik Réka Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar
15. 43 Gégény Dávid Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar
16. 41 Tarr Bence Debreceni Egyetem Informatikai Kar
17. 40 Kóra János Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Információs Technológiai Kar
18. 40 Szedelényi János Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar
19. 39 Buzás Attila Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Információs Technológiai Kar
20. 39 Molnár Dániel Ferenc Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar
21. 39 Molnár Imre Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar
22. 38 Lászlóffy András Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Információs Technológiai Kar
23. 38 Németh Bence Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar
24. 36 Hajek Nándor Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar
25. 32 Gönczöl Dávid Szolnoki Főiskola
26. 31 Németh Nándor Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar
27. 30 Pétery Tamás Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar
28. 27 Malkó Tibor Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar
29. 27 Mihály Zsolt Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
30. 27 Szili László Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar
31. 26 Csókás László Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
32. 25 Balázs László Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar
33. 25 Csenki Dóra Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
34. 25 Cservenák Ákos Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar
35. 25 Rácz Tamás Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar
36. 24 Marton Viktor Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar
37. 24 Miklós Áron Óbudai Egyetem Bánki Gépész és Biztonságtecnikai Mérnöki Kar
38. 24 Mikó Dávid Óbudai Egyetem Bánki Gépész és Biztonságtecnikai Mérnöki Kar
39. 23 Berkecz Sándor Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar
40. 22 Szatmári András Zoltán Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar
41. 21 Balás Mihály Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar
42. 21 Gál Szabolcs Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar
43. 21 Kocsis Zsolt Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar
44. 19 Maár Attila Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar
45. 17 Pásztor Ádám Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar
46. 16 Barta Sándor Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar
47. 16 Bérces Csaba Zsolt Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar
48. 16 Döbrei Gábor Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar
49. 16 Szili Tamás Óbudai Egyetem Bánki Gépész és Biztonságtecnikai Mérnöki Kar
50. 16 Virágh Eszter Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
51. 15 Bede Domokos Debreceni Egyetem Informatikai Kar
52. 15 Hadnagy Márton Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kar
53. 15 Huri Dávid Debreceni Egyetem Műszaki Kar
54. 15 Ősz Olivér Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar
55. 14 Jakab Sándor Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
56. 14 Mártonfalvi Marcell Debreceni Egyetem Informatikai Kar
57. 13 Fehér Péter Krisztián Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
58. 13 Pálinkás István Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar
59. 13 Rónai László Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar
60. 12 Domján Sebestyén Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi kar
61. 12 Kovács Márton Zoltán Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar
62. 12 Szigethi Ádám Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar
63. 12 Tóth Xénia Erzsébet Debreceni Egyetem Műszaki Kar
64. 11 Csapó Anna Viktória Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar
65. 11 Nagy Richárd Óbudai Egyetem Alba Regina Egyetemi Központ
66. 10 Horváth Dóra Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar
67. 10 Szarka Zoltán Óbudai Egyetem Bánki Gépész és Biztonságtecnikai Mérnöki Kar
68. 10 Vonnák Péter Óbudai Egyetem Alba Regina Egyetemi Központ
69. 9 Nap Sándor Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar
70. 9 Sánta Szabolcs Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar
71. 9 Szalai Petra Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
72. 8 Ilyés Csaba Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar
73. 8 Nagy Dorottya Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar
74. 8 Prohászka Tivadar Dunaújvárosi Főiskola
75. 8 Séra Renata Örsi Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar
76. 8 Szép József Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
77. 7 Lengyel Tamás Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar
78. 7 Marton Richárd Kecskeméti Főiskola Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskolai Kar
79. 7 Szabados Márta Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar
80. 7 Szénásy Szabolcs Óbudai Egyetem Alba Regina Egyetemi Központ
81. 7 Veres Balázs Dunaújvárosi Főiskola
82. 6 Csúri Tamás Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar
83. 6 Dávid Attila Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kar
84. 6 Jászay Tamás Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar
85. 6 Kiss Zoltán Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar
86. 6 Pótár-Bóta Dóra Szolnoki Főiskola
87. 6 Póth Kitti Károly Róbert Főiskola Gazdaság és Társadalomtudományi Kar
88. 6 Szabó Richárd Zsolt Szent István Egyetem Gépészmérnöki Kar
89. 5 Molnár Ildikó Debreceni Egyetem Informatikai Kar
90. 5 Novothny Dorottya Szent István Egyetem Gépészmérnöki Kar
91. 5 Sereg Nikolett Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar
92. 4 Dobri Balázs Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar
93. 4 Fleischer Áron Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
94. 4 Kiss Nikolett Szolnoki Főiskola
95. 4 Koszna Ferenc Kecskeméti Főiskola Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskolai Kar
96. 4 Madarász Gabriel Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar
97. 4 Miss Gergő Dunaújvárosi Főiskola
98. 4 Sántosi Péter Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kar
99. 3 Dénes Edit Anikó Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar
100. 3 Gémes Zsolt Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar
101. 3 Gyákon Jácint Debreceni Egyetem Informatikai Kar
102. 3 Körtvély Richárd Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar
103. 3 Magyar Bálint Óbudai Egyetem Alba Regina Egyetemi Központ
104. 3 Tóth Erika Károly Róbert Főiskola Gazdaság és Társadalomtudományi Kar
105. 2 Beri Roland Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kar
106. 2 Grátz Sarolt Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar
107. 2 Kováts Melinda Károly Róbert Főiskola Gazdaság és Társadalomtudományi Kar
108. 2 Major Csaba Kecskeméti Főiskola Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskolai Kar
109. 1 Barta Zsófia Szolnoki Főiskola
110. 1 Mach Kornél Dunaújvárosi Főiskola
111. 1 Pesti Krisztina Károly Róbert Főiskola Gazdaság és Társadalomtudományi Kar
112. 0 Bodák Brigitta Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
113. 0 Bozsódi Brúnó Csaba Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
114. 0 Dobsa Dániel Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar
115. 0 Galó Katalin Szent István Egyetem Gépészmérnöki Kar
116. 0 Miklós Evelin Szent István Egyetem Gépészmérnöki Kar
117. 0 Szepcsik Áron Debreceni Egyetem Műszaki Kar
118. 0 Takács Barbara Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar
119. 0 Tóth Barnabás Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar
120. 0 Susán Krisztián - kizárva (19p) Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar

szerkesztés alatt...

Vissza